Bahis Sitelerinden Para Çekme

Astropay Nasıl Para Yatırılır Ve Çekilir

Astropay kart online alışverişlerde kullanabileceğiniz, sadece tek bir sefer için kullanıma açık bir karttır. Yani alışverişinizi tamamladıktan sonra tekrar başka bir alışveriş yapamaz ve kartı kullanamazsınız. Kartı almak için öncelikle satın alacağınız tutarda kartı seçmeniz gerekmektedir. Daha ödemenizi yaparak kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Astropay Nasıl Para Yatırılarak Kullanılır?

Astropay nasıl para yatırılarak kullanılır ve kart numara nasıl sahip olurum sorularının cevabı olarak Astropay kart için kullanacağınız miktarı belirledikten sonra ödeme seçeneklerinden (nakit, kredi kartı ve daha birçok ödeme sistemi ile) birisini seçerek kartın tutarını yerel para birimi ile yatırabilirsiniz. Kartınıza yüklenen bakiye işlemi tamamlanınca size mail ile iletilen bir kart numarası gelir ve bu kart kolaylıkla online alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı hiç riske atmadan yapabileceğiniz bu ödemeler ile kopyalanma ve çalınma riskinden uzak kalarak en güvenilir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Astropay karttan nasıl para çekilir?

Astropay karttan nasıl para çekilir ve kalan bakiye alınabilir mi? En çok merak edilen noktalardan biri olduğunu söylemek gerekir. Çünkü asıl amaç tek seferlik alışverişler için yeterli tutarda kart alımı dahi alsa ürünün alınması hususunda problem yaşanabilir veya içerisinde bakiye kalabilir. Bu tip durumlarda ödemeyi almak için müşteri hizmetleri ile temasa geçerek para iadesini kısa sürede alabiliyorsunuz.

Astropay hem güvenli olması, hem hızlı işlem yapılabilme hem de finansal bilgilerinizin hiçbir şekilde başkası tarafından kullanılmayacağını biliyor olmanız sayesinde size güven verir. Bu güven ile rahatlıkla online alışveriş yapabilirsiniz. Birçok kişi tarafından tercih edilmekte olan bu kart online alışverişlerde daha güvenli işlem yapabilme olanağı sağladığı gibi CVV kodu gibi bilgileri girmenize gerek kalmadan işlemi tamamlamanıza izin vermektedir. Üstelik yerel para birimi ile ödeme yapabiliyor olmanızda sizin kart satın alırken ya da geri çekerken işlem kolaylığı sağlayacaktır.

 

 

BU YAZIYI OYLAYIN

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir